Teamindeling 2016-2017 bekend.

De teamindeling voor het seizoen 2016-2017 is bekend.

Klik op lees meer om de teamindeling te bekijken.

 

Trainingen beginnen weer op maandag 22 augustus.

Maandag van 18 tot 19 uur: E1 en E2 (2x trainen eventueel in overleg)

Maandag en donderdag van 18 tot 19 uur: D1 en D2

Maandag en donderdag van 19 tot 20 uur: A1, B1, B2 en C1

 

Op zaterdag 27 augustus is er een toernooi bij Amicitia waarvoor we de B1, B2 en D1 hebben opgegeven. Dit is, naast de trainingen, ook een gelegenheid om te selecteren.

 

De competitie start weer op zaterdag 3 september.

A1                                                                                                  

Trainer: Kevin Wanschers (en Sven Legebeke)

Minke van Baaren                                                                 

Maureen vd Hoeven                                                                                               

Sarissa Hudepohl                                                                  

Marieke Molenkamp                                                          

Merel Reuvekamp                                                                

Marell Schoenmaker                                                                            

Janique Steen                                                                         

 

Tijmen Peschier                                                                                      

Sander Reuvekamp                                                              

Nick Wijma                                                                              

 

Selectie B1 en B2

 

Trainer B1: Floris Bijker en Tijmen Rutering

Trainers B2: Freek vd Wees en Geanne Deckers

 

Nienke Brand                                                                          

Britt vd Brink

Sophie Cassese                                                                       

Romy ten Dam

Marit Donkervoort                                                              

Chimene Eshuis                 

Lisanne Gierveld                                                                   

Lara Groothuis                                                     

Vera Kroeze                                                                              

Raelle Steen                                                                             

Verena Valk                                                                              

Julia Weghorst

 

Jitse van Baaren                                                                     

Damian Gahler 

Rick Jans                                                                   

Remco Knoef                      

Bas Metz                                                  

Daan Metz                                                                                 

Marten Reuvekamp                                                             

Tiemen Reuvekamp                                                             

 

C1                                                                                                   

Trainer: Merlin Willemsen (en Tom Bijlstra)

 

Mette vd Brink                                                                       

Femke Bijlstra                                                                         

Sophie Dijkstra                                                                      

Imke Gerrits                                                                             

Fleur Kroeze                                                                             

Anna Rennen                                                                           

Emma Spalink

Nienke Spalink                                                                       

Amber Zwerus

 

Selectie D1 en D2

Trainers D1: Gerben Smit en Tijmen Peschier

Trainers D2: Jonna Capel en Vera Kroeze

 

Kaylee v Dam

Aniek Drees                                                                              

Carlijn Dijkstra

Niki Jans                                                                                     

Nora Kok                                                                                    

Marit Kuiper                                                                            

Danique Leuverink                                                              

Noa Lucassen

Maud Nagtegaal                                                                    

Amy Poelman   

Karlijn Rebergen                                                                   

Ayca Zebel

 

Lucas Bijlstra                                                                           

Kars van Dam

Joël Knevel                                                                               

Chiem Leushuis                                                                                       

Daan Stam

James Tai                                                                                   

 

E1                                                                                                   

Trainers: Harmen Eenkhoorn en Maaike Nijholt

 

Myrthe van Breugen

Maud Eenkhoorn                                                                  

Carlijn Mensink                                                                                       

Layla Poelman                                                                        

 

Kevin Alferink                                                                         

Tijn Gerrits                                                                               

 

 

E2

 

Trainers: Jet Spalink en Britt vd Brink

 

Karlijn Drees                                                                            

Sarah Knevel                                                                            

Elin Kuiper                                                                                

Leanne Lukken

Floor Nijzink                                         

Elianne Scheffer

Eyzem