Bestuur / Commissies

 Download het organigram van Achilles

Snel naar: Bestuur / Ledenadministratie / Wedstrijdsecretariaat / Technische-Commissie / Jeugd-commissie / Vertrouwenscontactpersoon / Activiteiten-commissie / Sponsorcommissie / Beheercommissie / Babbeltjes-commissie / (social)media / Website / Lief en leed / vriendentoernooi

 

Bestuur   bestuur@ckv-achilles.nl 
FotoFunctieNaamE-mailadres/Telefoon

Harmen Eenkhoorn

VoorzitterHarmen Eenkhoorn

voorzitter@ckv-achilles.nl

06-20019978

Gijs Rutering3SecretarisGijs Rutering

secretariaat@ckv-achilles.nl

06-27484122

 andre kroezePenningmeesterAndré Kroeze 06-33091999
 milouBestuurslid Alg. zakenMilou Westerhuis 
    
Ledenadministratie   
FotoFunctieNaamE-mailadres/Telefoon
Esther SmitLedenadministratieEsther Smit

ledenadministratie@ckv-achilles.nl

0546-818672

06-42730575

    
Wedstrijdsecretariaat   
FotoFunctieNaamE-mailadres/Telefoon
Esther SmitWedstrijdsecretaresseEsther Smit

wedstrijdsecretariaat@ckv-achilles.nl

0546-818672

06-42730575

    
Technische commissie   
FotoFunctieNaamEmailadres/Telefoon
Roelf HaverkampLidRoelf Haverkamp

tc@ckv-achilles.n

 0546-603405

 freekLidFreek v/d Weestc@ckv-achilles.nl 
 Esther SmitLidEsther Smit

0546-818672 

06-42730575

    
Jeugdcommissie   
FotoFunctieNaamEmailadres/Telefoon
VoorzitterTonny Woolderinkjc@ckv-achilles.nl / 06-38309427
 LidKevin Wanschers06-53435564  
LidMonique Niekolaas 06-15356988 
 andre kroezeLidAndre Kroeze 
 LidNatasja Donkervoort 
Ondersteunend lidMarieke Molenkamp 
Ondersteunend lidMerel Reuvekamp 
    
Vertrouwenscontactpersoon  
FotoFunctieNaamEmailadres/Telefoon
  Inge Wanschers 0546-813287
Roelf Haverkamp Roelf Haverkamp0546-603405
    
Activiteitencommissie   
FotoFunctieNaamEmailadres/Telefoon
milou LidMilou Westerhuisactiviteiten@ckv-achilles.nl 
 LidInge Gorel  
 LidTim Buursema 
 LidAlex Valk 
 LidLars Laarhuis 
Sven Legebeke LidSven Legebeke06-18467210
    
Sponsorcommissie   
FotoFunctieNaamEmailadres/Telefoon
 Jan LaarhuisLidJan Laarhuissponsor@ckv-achilles.nl 
  lidFloris Bijker 
Beheercommissie   
FotoFunctieNaamE-mailadres/Telefoon
 Henk Rutering Henk Ruteringbeheer@ckv-achilles.nl
 InkoopEddy Brand

0546-817326

06-12998747

  Erik Leushuis 
Henk van den BrinkOnderhoud gebouwenHenk van den Brink 0546-864350
Herwin NijzinkOnderhoud materiaalHerwin Nijzink 0546-812784
    
Babbeltjescommissie   
FotoFunctieNaamE-mailadres/Telefoon
 RedactieKevin Wanschersdebabbeltjes@ckv-achilles.nl 
Sven LegebekeRedactieSven Legebeke06-18467210
    
(Social) media  
FotoFunctieNaamE-mailadres/Telefoon
 social mediaNick Wanschers 
Sven LegebekeFoto’s / social mediaSven Legebeke

website@ckv-achilles.nl

06-18467210

    
Website   
FotoFunctieNaamE-mailadres/Telefoon
Sven LegebekeWebsiteSven Legebeke

website@ckv-achilles.nl

06-18467210

 Gijs Rutering3Technische ondersteuning websiteGijs Rutering

webmaster@ckv-achilles.nl 

06-27484122

    
Kascommissie 2015/2016   
FotoFunctieNaamE-mailadres/Telefoon
 Lid

Annelies van den

Brink

 
 tonnyLidTonny Woolderink (2) 
  (aantal jaar in commissie) 
Lief en Leed  
FotoFunctieNaamE-mailadres/Telefoon
 annitaLief en LeedAnnita Oosterlaar

aoosterlaar@live.nl

06-52121327

Vriendentoernooi  
FotoFunctieNaamE-mailadres/Telefoon
 Sven Legebeke Sven Legebeketoernooi@ckv-achilles.nl
 Gijs Rutering3 Gijs Rutering 
tonny Tonny Woolderink 
  Lars Laarhuis 
milou Milou Westerhuis 
  Nick Wanschers 
  Floris Bijker 
  Tim Buursema