Fluit- en vervoersschema

Naar: vervoersschema / fluitschema

Vervoersschema

 

 

DatumWedstrijdStarttijdvertrektijdAccommodatievervoerders
06-01-18NKC '51 C1 - Achilles (A) C111:0009:15Het RavijnBijlstra, Poelman, Nagtegaal, Drees
06-01-18Blauw Zwart D1 - Achilles (A) D111:3010:30De ZompLeushuis, Kizilay, Hofmeijer
06-01-18Amicitia F3 - Achilles (A) F210:0009:00De StamperKnevel, Scheffer
13-01-18Devinco A1 - Achilles (A) A116:1515:00KeizerslandenBrand, Van Baaren, Kroeze, Steen
13-01-18AKC (Al) B1 - Achilles (A) B111:00-SluiskadeSpalink, Bijlstra, Rennen
13-01-18Groen Zwart D1 - Achilles (A) D111:25-'t WooldrikKlok, Mensink, Scheffer
13-01-18KIOS '45 F1 - Achilles (A) F110:3009:30MšllincksslagEenkhoorn, Nijzink
13-01-18AKC (Al) F1 - Achilles (A) F209:00-SluiskadeBlanken, Willering
20-01-18NKC '51 E2 - Achilles (A) E209:0008:00Het RavijnDrees, Heimerink
27-01-18ZKC '19 C1 - Achilles (A) C111:0009:30N Wessels BoerhalKuiper, Leuverink, Stam, Van Dam
27-01-18NKC '51 A2 - Achilles (A) A113:1012:00Het RavijnGierveld, Metz, Knoef, Schoenmaker
27-01-18SDO (W) B1 - Achilles (A) B115:0014:00De KlaampeMetz, Reuvekamp, Zwerus
27-01-18SDO (W) D1 - Achilles (A) D113:5011:15De KlaampeRemy, Knevel, Zeybel
27-01-18Groen Zwart E1 - Achilles (A) E209:3008:45't WooldrikTemarlenk, Buld
27-01-18NKC '51 F2 - Achilles (A) F209:0008:00Het RavijnRutering, Yildiz
03-02-18Centrum F1 - Achilles (A) F109:3508:15MFC De BinderGaviano, Linker
10-02-18HKC (He) E2 - Achilles (A) E111:0010:00OSGAlferink, Eenkhoorn
10-02-18SDO (W) E2 - Achilles (A) E209:0008:00De KlaampeTermarlenk, Heimerik
17-02-18TOP (V) C1 - Achilles (A) C115:0013:45Het PuntKnevel, Tai, Van den Brink, Bijlstra
17-02-18Amicitia D2 - Achilles (A) D110:0009:00De StamperScheffer, Boertien, Leushuis
17-02-18DOS-WK F1 - Achilles (A) F110:0009:00DiekmanhalNijhof, Puijman
24-02-18Thrianta C1 - Achilles (A) C115:0013:30ActivumPoelman, Nagtegaal, Drees, Kuiper
24-02-18Zwart Wit B2 - Achilles (A) B112:1511:15De ReigerSpalink, Kroeze, Rennen
03-03-18DOS-WK A1 - Achilles (A) A114:0513:00De PathmoshalGroothuis, Van den Brink, Ten Dam, Donkervoort
03-03-18Ons Clubje B1 - Achilles (A) B112:2011:15De BrugBijlstra, Reuvekamp, Spalink
03-03-18Centrum F2 - Achilles (A) F213:2512:15MFC De BinderBlanken, Rutering
10-03-18Juventa E3 - Achilles (A) E112:0010:45De BeekGerrits, Poelman
10-03-18EKC 2000 E2 - Achilles (A) E215:4014:15EmmerhoutDrees, Buld

Fluitschema

Richtlijnen aanwijzen scheidsrechter. 

DatumTeamAanwezigBegintijdScheidsrechter
13-janE112:5013:00Marlies Kieft
20-janD111:5012:00Merel Reuvekamp
20-janC112:5013:00Sander Reuvekamp
20-janB113:5014:00Yaron Montagne
20-janA114:5515:05Merlin Willemsen
20-janF216:1016:20Remco Knoef
20-janF116:1016:20Vera Kroeze
20-jan3e17:1017:20Koen Rutering
24-janmidweek19:5020:00Lars Laarhuis
03-febE211:5012:00Laura Smit
03-febF211:5012:00Inge Gorel
03-febD112:5013:00Patricia Stundebeek
03-febC113:5014:00Milou Westerhuis
03-febB114:5015:00Nick Wanschers
03-febA115:5016:00Kevin Wanschers
03-feb3e17:1017:20Barteld Eenkhoorn
07-febMidweek19:5020:00Stefan Spaan
10-febF211:5012:00Merel Reuvekamp
10-febF111:5012:00Sander Reuvekamp
10-febD114:1014:20Marlies Kieft
10-febC115:1515:25Laura Smit
17-febE113:5014:00Anne-Meike Reinerink
17-febE213:5014:00Jonna Capel
10-mrtA111:5012:00Patricia Stundebeek
10-mrtC113:0513:15Tim Buursema
10-mrtD114:0514:15Merlin Willemsen (wissel van 3)
10-mrt3e15:1015:20Hugo Kievits
14-mrtMidweek19:5020:00Herwin Nijzink
17-mrtE111:5012:00Alex Valk
17-mrtF111:5012:00Floris Bijker
17-mrtF212:5013:00Yaron Montagne