Corona-update 15 maart
Hallo allemaal,
Even een corona-update over de situatie rondom de trainingen.
Ondertussen zijn de eerste trainingen voor de groep 27- geweest en was het ook al mogelijk voor de 27+ groep om als 2-tal te trainen. Bij die laatste groep komt een kleine versoepeling bij.
Vanaf 16 maart is het voor senioren van 27 jaar en ouder mogelijk om in 4-tallen te trainen. Het is dan ook vanaf vandaag mogelijk om een paal + bal voor een 2,3 of 4-tal te reserveren via de volgende link: https://www.ckv-achilles.nl/aanmelden-27-training/
Regels voor personen vanaf 27 jaar:
De groepjes mogen gedurende de training niet van samenstelling wisselen. De onderlinge afstand tussen de sporters van het groepje is tenminste 1,5 meter. De afstand tussen de verschillende groepen dient meer dan 1,5 meter te zijn zodat er geen sprake is van groepsvorming. Een trainer mag wel over het veld naar verschillende groepen lopen, hierbij dient wel de 1.5 meter afstand in acht genomen te worden. Daarnaast moet er een duidelijke afscheiding zijn tussen de verschillende groepen, dit kan bijvoorbeeld met behulp van hesjes. Onderlinge wedstrijdjes en partijvormen zijn niet toegestaan.
Voor meer informatie over het corona protocol van het KNKV, klik hier.
Trainingsschema
Vanaf maandag 22 maart:
Maandag | C, B | 19.15 – 20.15 uur |
Dinsdag | D, E, F | 17.50 – 18.50 uur |
Veld 2: Senioren vanaf 27 | 19.00 – 20.00 Vooraf reserveren! (min. 2 personen) | |
Veld 1: Senioren onder 27 | 19.15 – 20.15 uur | |
Donderdag | Veld 2: Senioren vanaf 27 | 19.00 – 20.00 Vooraf reserveren! (min. 2 personen) |
Veld 1: Senioren onder 27 | 19.15 – 20.15 uur | |
Zaterdag | D, E, F | 10.00 – 11.00 uur |
C, B | 11.15 – 12.15 uur |
Hopelijk hebben wij jullie hiermee voldoende geïnformeerd en zien we elkaar weer snel op het korfbalveld.
Namens de corona commissie,
Sven Legebeke